RSS

Eesti Ettevõtluskõrgkool Mainor

10 okt.

Seekordne külaskäik oli 3. oktoobri reedesel õhtupoolikul Eesti Ettevõtluskõrgkoolis Mainor. Kooli tutvustas ja HT tööst andis ülevaate haridustehnoloog Anneli Rumm.

Kool on nii rakenduskõrgkool kui magistri taseme õppe võimaldaja. Kool on tasuline. Õppetöö eest on võimalik tasuda ka peale õpinguid kui on tööle mindud. Ettevõtluspraktika algab juba esimesel kursusel. Õppekavad akredideeritud 2014. a ja ajaliselt 7 aastaks. Eestikeelne ja venekeelne õppesuund on eraldi.  Samas asub ka Avatud Kõrgkool. Pakutakse ka palju täiendkoolitusi. Lühikesed täiendkoolitused on tasuta. Tudengeid koolis veidi alla 2000. Õppetöö toimub 5 paigas üle Eesti. Tallinnas, Tartus, aviljandis, Pärnus ja Narvas.

Kõrgkoolis on palju põimunud juhtimist. See tähendab seda, et töörühmades võib sinu juht olla sinu alluv. IT osakonnas on 6 inimest kuhu  kuuluvad osakonna juhataja, programmeerijad, IT-tugisepetsialist, haridustehnoloog ja raamatukoguhoidja-haridustehnoloogi abi. Marko aitab kui miski ühendus või muu on katki, ühendab ka videokonverentsi jaoks kõik seadmed. Loengute lindistusi me aga ei tee. Andres ja Indrek progevad.

Oleme uhked, ÕIS on meie endi üles ehitatud. ÕIS ja Moodle on omavahel seotud. Moodle asub oma serveril. Meil on ka plagiaadituvastusprogramm KRATT. Arendame E-raamatukogu.
Anneli tööülesanded: Moodle administreerimine, konsulteerimine, personaalne konsulteerimine, koolituste läbiviimine (2x kuus regulaarselt) aga osa õpetajaist tuleb veel toetada,

 
Lisa kommentaar

Kirjutas &emdash; 10. okt. 2014 toll Külastused

 

Lisa kommentaar

Täida nõutavad väljad või kliki ikoonile, et sisse logida:

WordPress.com Logo

Sa kommenteerid kasutades oma WordPress.com kontot. Logi välja /  Muuda )

Google photo

Sa kommenteerid kasutades oma Google kontot. Logi välja /  Muuda )

Twitter picture

Sa kommenteerid kasutades oma Twitter kontot. Logi välja /  Muuda )

Facebook photo

Sa kommenteerid kasutades oma Facebook kontot. Logi välja /  Muuda )

Connecting to %s

 
%d bloggers like this: